12 422 16 55

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

VII Konferencja PTPPd

2017-07-25

PSYCHODYNAMICZNE LECZENIE ZABURZEŃ U PACJENTÓW Z NEUROTYCZNĄ ORGANIZACJĄ OSOBOWOŚCI”

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej zaprasza w dniach 16-17 września 2017 na VII Konferencję:

„PSYCHODYNAMICZNE LECZENIE ZABURZEŃ U PACJENTÓW Z NEUROTYCZNĄ ORGANIZACJĄ OSOBOWOŚCI”

Prelegentami konferencji będą goście ze Stanów Zjednoczonych: prof. Otto Kernbergprof. Eve Caligor.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z rozumieniem teoretycznym i wynikającą z niego metodą leczenia pacjentów, których osobowość diagnostycznie prezentuje neurotyczną strukturę. Teoria jak i metoda leczenia jest efektem wieloletniej pracy klinicznej i badawczej prof. Otto Kernberga i jego współpracowników z Instytutu Zaburzeń Osobowości oraz z Weill College of Medicine na Uniwersytecie Cornell.

Po raz pierwszy uczestnicy naszej konferencji będą mieli możliwość wzięcia udziału w uroczystej kolacji 16 września (sobota) o godz. 20.30 w Hotelu Park Inn, w bezpośrednim sąsiedztwie ICE Kraków, gdzie odbędzie się konferencja.
Zapraszamy na to wydarzenie dotychczasowych, jak i nowych Członków Towarzystwa wraz z osobami towarzyszącymi. Gwarantujemy świetną zabawę w znakomitym gronie i pięciodaniowe menu oraz open bar z napojami soft i winem. Po kolacji przewidujemy część taneczną przy muzyce zapewnianej przez DJ’a.
Goście specjalni tego wieczoru to Profesor Otto Kernberg i Profesor Eve Caligor.

Szczegóły dotyczące kosztów konferencji oraz kolacji wraz z informacjami o sposobie zgłaszania udziału znajdują się na stronie: konferencja.ptppd.pl

Organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej w partnerstwie z Krakowski